HAKKIMIZDA

Şirketimiz, 1998 yılında Kocaeli ili Gölcük ilçesi Değirmendere Beldesinde  faaliyetlerine, pvc doğrama sistemleri satış ve montajı ile başlamış olup, o yıldan bu zamana kadar devamlı büyüyerek, onlarca inşaat firmasında başarılı projeler üretmiş, ve yüzlerce bireysel konutun pvc pencere ve kapı sistemleri konusunda çözümler sunmuştur. Ayrıca yıllar geçtikçe bölgenin sayılı pvc kapı ve pencereleri sistemleri bayilerinden biri olan firmamız, yine bu sektörün lider  firmalarından olan Egepen Deceuninck markasının yetkili bayisidir.

PVC kapı ve pencere sistemleri yanında, otomatik, manuel panjur sistemleri çözümü, cam balkon sistemleri, balkon, apartman, daire içi merdiven için küpeşte imalat ve montaj, kapı ve pencereler  için sineklik üretim ve montaj faaliyetlerimiz ile  her türlü pvc tamir&bakım faaliyetlerimiz bulunuyor.

İnşaat sektöründeki onca yıllık tecrübemiz ışığında 2017 yılında ise Değirmendere mevkinde E&G İnşaat Proje adı altında, inşaat projelerimiz başladı. Biten projelerimiz ve yeni başlayan projelerimiz için detaylı bilgi almak isterseniz sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hedefimiz,Güngörpen Ltd. Şti. olarak, uzman ekibimiz ile ana faaliyetimiz olan pvc sektöründe siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kalite hizmeti, inşaat sektöründe de aynı şekilde sürdürüp, bu sektörde de kalıcı olarak, sizlere layık yaşam alanları inşa etmektir.