Kış bahçesi, evinizin bir balkonunu veya bahçenizin bir bölümünü katlanır cam, tente, PVC malzemeleri ile kapatılarak kış aylarında da kullanabileceğiniz yaşam alanları olarak bilinir.

Çok çeşitli modelleri bulunan kış bahçesi uygulamaları için herhangi bir inşa sınırlaması olmayıp hayal ettiğiniz şekilde tasarlanıp montajı yapılabilir.

Kış bahçeleri daha serin havalarda ferah ve havadar bir şekilde oturmak için kullanılabilir. Botanik bahçe şeklinde kullanmak ya da yer sıkıntısı bulunan evlerde yeni bir yaşam alanı oluşturup bu alanı çalışma odası, hobi odası vb. şekilde kulanımı da mümkündür.

Ayrıca bahçeli evlerde evden ayrı bir bölüme de kış bahçesi inşa edilebilecek olup bu alanda çok çeşitli amaçlarda kullanılabilir.

Dilediğiniz kış bahçesi modelini sizler için uygulayabiliriz

Güngörpen olarak istediğiniz modelde ve kalitede kış bahçesi tasarımlarını yaşam alanlarınıza uygulayabiliriz. Aşağıda bir kaç örneğini görebileceğiniz kış bahçesi modellerinden evinize uygun olanı otomatik tente sistemleri, katlanır cam sistemleri, giyotin cam modelleri vb. birçok malzeme kullanımı ve kaliteli bir işçilik ile uygulamasını yapabiliriz.

Eğer evinizin bir bölümüne kış bahçesi yaptırmayı düşünürseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşırsanız gelip ücretsiz keşfimizi yapabiliriz.

Ayrıca diğer pvc doğrama uygulamaları, panjur ve kepenk sistemleri, sineklik modelleri, küpeşte uygulamaları, cam balkon uygulamalarımızda bulunuyor. Kocaeli genelinde hizmet veren firmamız inşaat faaliyetleri de yürütüyor. Şu an oturuma hazır ve satışta olan dairelerimizi de inceleyebiliriz.

Güngörpen