Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri ile Tam İzolasyon Sağlayın

PVC Kapı Ve Pencere Sistemlerinin Avantajları

PVC, polivinil klorür adı verilen plastik polimer kökenli olan maddenin kısaltılmış şekli olarak hayatımıza girmiştir. Sanayide bir çok alanda kullanıldığı gibi en çok bilinen kullanım alanı meskenleri  PVC kapı ve pencere sistemleridir. Ev ve iş yerlerinde eski zamanlarda kullanılan ahşap kapı ve pencereler yerini ilk etapta alüminyum doğramalara bıraktı. Daha sonra ihtiyaçların değişmesi ve teknolojik gelişmeler ışığında alüminyum doğramalar yerine PVC malzeme kullanılmaya başlandı. Ülkemiz piyasasına ilk giren pvc markası pimapen olduğu için halk arasında pvc malzemenin adı pimapen olarak kalmıştır.

renkli pvc kapı ve pencere sistemleri
pvc doğramaların ahşap görünümlü renk çeşitleri mevcuttur.

Neden PVC Kapı ve Pencere Tercih edilmelidir?

Konut ve iş yerlerindeki kapı ve pencerelerin PVC malzemesinin tercih edilmesinin en büyük nedeni, ısı yalıtımıdır. Ayrıca kaliteli bir pvc malzemesinin uzun yıllar sorun yaşamadan kullanılması, meskenlerin demirbaşı olan kapı ve pencereler için oldukça önemlidir. Kaliteli malzeme seçimi yapılırken ise piyasada sektör lideri olan, belirli standartlardan geçmiş birinci sınıf malzeme kullanan Egepen Deceuninck markasıdır. Egepen Deceuninck, size bu konforu rahatlıkla sunan lider firmalar arasındadır.

PVC doğramaların ısı yalıtımı sağlaması ile enerji verimliliği de üst seviyede sağlanmış oluyor. Kışın ısı kaybını önlemek, hem bireylerin ısınma giderlerinde tasarruf sağlarken, hem de sağladığı enerji verimliliği ile milli israfın önüne geçilmiş olur. PVC, piyasadaki ikame ürünleri arasında en iyi enerji performansı sağlayan üründür.

pvc pencere ve kapı sistemleri
pvc pencere ve kapı sistemleri

PVC kapı ve pencere sistemlerinin, farklı renk ve modellerde üretilebilmesi ise, evinizin veya iş yerinizin mimarısı ile tam uyum sağlamasına imkan tanır. PVC kapı ve pencere sistemleri , bulunulan bölgeye göre özel kalınlıkta ve istenilen şekilde dizayn edilebiliyor. Böylece, dayanıklılık ve güvenlik açısından da diğer ürünlere göre bir adım öne çıkıyor.

Üretimi yapıldığı malzeme dolayısıyla, çok fazla bakımı gerektirmeyen, renk solması yapmayan ve temizliği oldukça kolay olan pvc kapı ve pencere, üzerinde bulunan ve yalıtımı tamamlayan çift camlar ile de tam uyum sağlıyor. Sağladığı maksimum ısı yalıtımı yanında mükemmel bir ses yalıtımına da imkan vermesi, yaşam alanlarında pvc pencere ve kapıların tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri oluyor.

PVC Montajının Önemi Nedir?

PVC malzemesinin kaliteli olması kadar yerine montajı da çok önemlidir. PVC kapı ve pencereler ne kadar kaliteli olursa olsun, düzgün yapılmayan bir montaj ile verimli bir kullanım söz konusu olmayacaktır. Biz Güngörpen  Kocaeli Pvc  firması olarak, pvc montajı konusunda alanında uzman ekibimizle profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar ve tamamlandığımız onlarca büyük projelerimiz bunun en güzel kanıtıdır.

 

 

Leave Comments

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.